Upplands FF - Herr Div 5 Norra

2020

 

 

Vårsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Gimo IF FK12666
Palestinska FF7163
Roslagsbro IF4223
Storvreta IK4313
IK Hinden1101
IK Hinden1101
Upsala IF1101
Upsala IF1101
Börje SK34-10
Vaksala SK 224-20
Gräsö Norrskedika IF612-60
Skuttunge SK17-60

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Gimo IF FK12666
Palestinska FF7163
Roslagsbro IF4223
Storvreta IK4313
IK Hinden1101
IK Hinden1101
Upsala IF1101
Upsala IF1101
Börje SK34-10
Vaksala SK 224-20
Gräsö Norrskedika IF612-60
Skuttunge SK17-60


Kontinuitet i startelvan

RankingLagGenomsnitt i speltid för 11 mest spelade spelarnaAntal unika spelare som startatAntal unika spelare som fått speltid
1Börje SK171.821919
2Storvreta IK901111
2Palestinska FF9000
2Roslagsbro IF901111
2Skuttunge SK901111
2Upsala IF901111
2Upsala IF9000
2IK Hinden901111
2IK Hinden9000
2Vaksala SK 2901616
11Gimo IF FK451111
11Gräsö Norrskedika IF451111

Tabellen ovan visar kontinuiteten i startelvan, tiden i startelvan baserats på medeltiden av de elva spelare som fått mest speltid, samt hur många som fått chansen i startelvan och hur många som fått speltid


Ålderstruktur

Lag-1617181920212223242526272829303132333435+Snittålder
Palestinska FF0000000002411500000329.55
Skuttunge SK0010101013122010100228.37
IK Hinden0000200011111211101128.36
IK Hinden0000200011111211101128.36
Börje SK0005001104331000000326.21
Gräsö Norrskedika IF0004242840004020000224.97
Roslagsbro IF0003401100121020000023.86
Upsala IF1120114110300000000022.01
Upsala IF1120114110300000000022.01
Vaksala SK 20032412111000000001021.95
Gimo IF FK02104046002000400000021.48
Storvreta IK0016210310010000000021.26

Matcher

OmgångDatumHemmalagBortalagResultat
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-03Upsala IFIK Hinden 
12020-04-04Vattholma IFBälinge IF 
12020-04-04Vattholma IFBälinge IF 
12020-04-10Gräsö Norrskedika IFGimo IF FK 
12020-04-10Gräsö Norrskedika IFGimo IF FK 
12020-04-11Roslagsbro IFVaksala SK 2 
12020-04-11Börje SKStorvreta IK 
22020-04-17Storvreta IKUpsala IF 
22020-04-17Storvreta IKUpsala IF 
22020-04-18IK HindenVattholma IF 
22020-04-18IK HindenVattholma IF 
22020-04-18Palestinska FFGräsö Norrskedika IF 
22020-04-18Bälinge IFRoslagsbro IF 
22020-04-18Vaksala SK 2Skuttunge SK 
22020-04-18Gimo IF FKBörje SK 
32020-04-25Börje SKPalestinska FF 
32020-04-25Gräsö Norrskedika IFVaksala SK 2 
32020-04-25Upsala IFGimo IF FK 
32020-04-25Upsala IFGimo IF FK 
32020-04-25Vattholma IFStorvreta IK 
32020-04-25Skuttunge SKRoslagsbro IF 
32020-04-25Bälinge IFIK Hinden 
32020-04-25Bälinge IFIK Hinden 
42020-04-13Palestinska FFUpsala IF 
42020-04-13Palestinska FFUpsala IF 
42020-05-02Vaksala SK 2Börje SK 
42020-05-02Roslagsbro IFGräsö Norrskedika IF 
42020-05-02Gimo IF FKVattholma IF 
42020-05-02Bälinge IFSkuttunge SK 
42020-05-04Storvreta IKIK Hinden 
42020-05-04Storvreta IKIK Hinden 
52020-05-08Storvreta IKBälinge IF 
52020-05-09Börje SKRoslagsbro IF 
52020-05-09IK HindenGimo IF FK 
52020-05-09IK HindenGimo IF FK 
52020-05-09Gräsö Norrskedika IFSkuttunge SK 
52020-05-09Upsala IFVaksala SK 2 
52020-05-09Upsala IFVaksala SK 2 
52020-05-09Vattholma IFPalestinska FF 
62020-05-15Vaksala SK 2Vattholma IF 
62020-05-16Skuttunge SKBörje SK 
62020-05-16Palestinska FFIK Hinden 
62020-05-16Palestinska FFIK Hinden 
62020-05-16Bälinge IFGräsö Norrskedika IF 
62020-05-16Roslagsbro IFUpsala IF 
62020-05-16Roslagsbro IFUpsala IF 
62020-05-16Gimo IF FKStorvreta IK 
72020-05-19IK HindenVaksala SK 2 
72020-05-19IK HindenVaksala SK 2 
72020-05-19Börje SKGräsö Norrskedika IF 
72020-05-20Vattholma IFRoslagsbro IF 
72020-05-20Upsala IFSkuttunge SK 
72020-05-20Upsala IFSkuttunge SK 
72020-05-23Gimo IF FKBälinge IF 
72020-05-23Storvreta IKPalestinska FF 
82020-05-23Roslagsbro IFIK Hinden 
82020-05-23Roslagsbro IFIK Hinden 
82020-05-23Gräsö Norrskedika IFUpsala IF 
82020-05-23Gräsö Norrskedika IFUpsala IF 
82020-05-25Skuttunge SKVattholma IF 
82020-05-26Vaksala SK 2Storvreta IK 
82020-05-26Palestinska FFGimo IF FK 
82020-05-26Bälinge IFBörje SK 
82020-05-26Bälinge IFBörje SK 
92020-05-29Gimo IF FKVaksala SK 2 
92020-05-29Vattholma IFGräsö Norrskedika IF 
92020-05-29Storvreta IKRoslagsbro IF 
92020-05-30Upsala IFBörje SK 
92020-05-30Upsala IFBörje SK 
92020-05-30IK HindenSkuttunge SK 
92020-05-30IK HindenSkuttunge SK 
92020-05-30Palestinska FFBälinge IF 
102020-06-03Börje SKVattholma IF 
102020-06-05Roslagsbro IFGimo IF FK 
102020-06-06Gräsö Norrskedika IFIK Hinden 
102020-06-06Gräsö Norrskedika IFIK Hinden 
102020-06-06Bälinge IFUpsala IF 
102020-06-06Bälinge IFUpsala IF 
102020-06-06Skuttunge SKStorvreta IK 
102020-06-06Vaksala SK 2Palestinska FF 
112020-06-11Gimo IF FKSkuttunge SK 
112020-06-12Vaksala SK 2Bälinge IF 
112020-06-12Vattholma IFUpsala IF 
112020-06-12Vattholma IFUpsala IF 
112020-06-12Storvreta IKGräsö Norrskedika IF 
112020-06-13Palestinska FFRoslagsbro IF 
112020-06-13IK HindenBörje SK 
112020-06-13IK HindenBörje SK 
122020-06-17IK HindenUpsala IF1 - 1
122020-06-17IK HindenUpsala IF1 - 1
122020-06-17IK HindenUpsala IF1 - 1
122020-06-17IK HindenUpsala IF1 - 1
122020-06-22Storvreta IKBörje SK4 - 3
122020-06-23Gimo IF FKGräsö Norrskedika IF6 - 3
122020-06-23Gimo IF FKGräsö Norrskedika IF6 - 3
122020-06-23Vaksala SK 2Roslagsbro IF2 - 4
122020-06-23Palestinska FFSkuttunge SK7 - 1