Smålands FF - Div 4 NÖ Herr 2020

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Hvetlanda GIF 50133731
Stensjöns IF36191728
Vimmerby IF42142825
Myresjö/Vetlanda FK40202023
Gullringens GOIF23131018
Tenhults IF1322-918
Ölmstads IS3031-116
IFK Tuna1928-910
Tranås FF1220-89
Aneby SK1731-148
Bäckseda IF1040-304
IFK Västervik647-411